Mieszkanie do wynajęcia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 52.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa WolaW przedpokoju położony szafa wnękowa, w sypialni znajdziemy wygodne łożko a także przestronną szafę. Uwaga: w przypadku tej oferty re/max top nieruchomości nie pobiera wynagrodzenia od najemcy. W salonie znajduje sie wygodna sofa jak i meble z miejscem pod tv. Budynek pod stałym nadzorem kamer, z recepcją. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Krótka prezentacja:
https:///watch?v=ncxvmprml2c&feature=g-upl wola/wola. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Całość kosztów pośrednictwa pokrywa właściciel!

do wynajęcia nowe mieszkanie (po raz pierwszy dostępne do wynajęcia!) w nowym budynku wola prestige przy ul. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, łazienki, salonu wraz z aneksem kuchennym (27,7 m2), sypialni (12,7 m2) a także dużego balkonu (8,4 m2). W pobliżu energy fitness, sklepy, restauracje, apteka, parki, szkoły. Wspaniała lokalizacja! 500 m do fort wola, 350 m do przystanku tramwajowego oraz autobusowego. W dziedzincu budynku miejsce do zabawy.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz