Mieszkanie na wynajem trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 115.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa MokotowApartament w kameralnym apartamentowcu na starym mokotowie

lokalizacja:
apartament zlokalizowany jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na rynku – na starym mokotowie. Kw dzięki czemu oferowany państwu apartament posiada zupełnie prywatny, wydzielony ogród oraz loża. Ukryta między drzewami oraz willami rezydencja daje poczucie kameralności, spokoju oraz komfortu życia z dala od uciążliwości innych śródmiejskich lokalizacji. Budynek ma całodobową ochronę, garaże. Informacje dodatkowe
2 miejsca parkingowe

serdecznie zapraszam na prezentacje!
na państwa prośbę możemy dosłać rzuty a także plany. Elewacja wykonana z kamienia, bardzo wytforna klatka chodowa. Poziom niższy to pokój sypialniany z łazienką a także garderobą z wyjściem na balkon. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających a także wizji lokalnej. Budynek wykończony w nowoczesnej technologii przy użyciu materiałów najwyższej jakości, powstał w wyniku rewitalizacji przedwojennej kamienicy z ciekawą historią. Układ pomieszczeń:
poziom pierwszy to przestronny salon, który wraz z jadalnią tworzą przestrzeń nieco ponad 40 m, pokój sypialniany nieco ponad 15 m, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem. Rozwiązania zastosowane przy modernizacji a także rozbudowie budynku pozwoliły na połączenie uroków mieszkania w starej kamienicy położonej na cudnej, porośniętej starodrzewem działce z wygodami nowoczesnego apartamentowca. Budynek posadowiony jest na działce o metrażu 1025 m. Budynek:
apartamentowiec z 2010 roku to bardzo kameralna inwestycja – zaledwie 4 apartamenty w całym budynku. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz posiada charakter informacyjny. Jednocześnie oddalona o zaledwie 5 kilometrów od pałacu kultury oraz zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie metra oraz innych środków transportu jak również głównych arterii warszawy, umożliwia swoim mieszkańcom komfort komunikacyjny.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz