Apartament 4 pokoje, osiedle zieleni

Komfortowy apartament z garażem w zadbanym budynku na zamkniętym osiedlu w zielonej części miasta. W budynku zamieszkują trzy rodziny, na piętrze mieści się tylko jedno mieszkanie. W okolicy domki w zabudowie szeregowej, w okół dużo zieleni i przestrzeni oraz miejsca rekreacyjne. Blisko centrum handlowego w którym znajduje się kino oraz kręgielnia.

Mieszkanie składa się z czterech pokoi (27m2, 12m2, 8m2, 16m2) z dwoma balkonami. Pokój dzienny z jadalnią, słoneczny, dobrze doświetlony połączony przejściem do kuchni. Kuchnia z oknem w zabudowie z markowym sprzętem AGD. W dwóch sypialniach niewielkie skosy, łazienka z wanną + toaleta oraz dodatkowa toaleta w osobnym pomieszczeniu. Pomieszczenia sanitarne wykończone gustowną glazurą. W przedpokoju duża szafa wnękowa typu Komandor. W całym mieszkaniu podłogi parkietowe z jesionu kolorowego oraz kafle włoskie. Ogrzewanie mieszkania piecem gazowym dwu-funkcyjnym. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz garaż znajdujący się w budynku.

Idealne mieszkanie dla rodziny z małymi dziećmi, w pobliżu przedszkole, szkoła, sklep apteka, przystanek autobusowy, wygodny dojazd do centrum miasta.

Tags: ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.