Dom do kupienia w miejscowości Długołęka o powierzchni 0.00m2

Dom na sprzedaz Dlugoleka Modla
Opis lokalizacji: dom położony w miejscowości Łozina w gminie Długołęka, oddalonej około 18 km od Wrocławia. Bardzo dobry i dogodny dojazd z Wrocławia ulicami Gen.Tadeusza Bora-Komorowskiego i Gen Leopolda Okulickiego. W przyszłości komunikacja i łączność z miastem poprawi się w związku z projektowanym łącznikiem autostradowym stanowiącym obwodnice Wrocławia.

 

Opis nieruchomości: do sprzedania dom wolnostojący z garażem w pełni wykończony. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony o łącznej powierzchni użytkowej 195,15 mkw. Dom wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Konstrukcja oparta na ścianach zewnętrznych z pustaków ceramicznych oraz z cegły. Ścianki działowe wykonane z płyt gipsowo-kartonowych na konstrukcji aluminiowej ocieplonej wełną mineralną. Schody wewnętrzne jednobiegunowe o konstrukcji drewnianej. Stolarka okienna PCV, drzwi wewnętrzne płycinowe. Podłoga wykonana z desek panelowych ( na poddaszu) oraz wyłożone glazurą ( na parterze). Konstrukcja dachu drewniana. Dojazd do posesji drogą asfaltową. Dom ocieplony, media z sieci miejskiej :instalacja elektryczna i instalacja wodna, odprowadzenie ścieków do zbiornika bezodpływowego – szambo . Ogrzewanie – kominkowe. Ciepła woda – elektryczny podgrzewacz wody. Dom o wysokim standardzie, dzięki materiałom najwyższej jakości a także gustownej aranżacji zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Dużym atutem jest przestronny salon z kominkiem na parterze z wyjściem na ogród. Teren wokół domu jest zagospodarowany zielenią. Działka ogrodzona w granicach własności ogrodzeniem z elementów betonowych ażurowych.

Układ pomieszczeń : parter ; salon 73,10 mkw, kuchnia 9,70 mkw, spiżarka 2,63 mkw, łazienka 4,32 mkw, kotłownia 8,84mkw Razem 98,59 mkw poddasze użytkowe : pokój – 17,59 mkw, pokój -45,27 mkw, pokój -18,96 mkw, łazienka -9,10 mkw, klatka 5,72 mkw, Razem 96,56 mkw.

 

Cena 520 000 zł

Polecam! Iwona Zarzycka 531-778-008

Więcej ofert na www.immoin.pl

Tags: , , ,

Dodaj komentarz