Dom do nabycia w miejscowości Piaseczno (gw) o powierzchni 240.00m2

Dom na sprzedaz Piaseczno_(gw) ZimnicaNowy, duży, funkcjonalnie zaprojektowany dom, na dużej działce, zlokalizowany z dala od głównej ulicy. Dom posadowiono w północno wschodnim narożniku działki tak aby uzyskać jak największą powierzchnię ogrodu z ekspozycją na południowy zachód. Wjazd szeroką kutą bramą na podjazd i do wolnostojącego garażu na dwa samochody ( 38m2 ). Obok garażu wejście do domu. Można połączyć krótkim łącznikiem. Po minięciu wiatrołapu wchodzimy do dużego holu ( 14m2), po lewej mijamy duże pomieszczenie gospodarcze z kotłownią ( 7m2 ), WC (2m2 ) i sąsiadującą z nim przez ścianę łazienkę ( 6m2). Po prawej wejście do kuchni połączonej z jadalnią ( 21m2 ) , doświetloną trzema oknami wykuszu i oknem kuchni. Na końcu holu po lewej schody prowadzące na piętro i wejście do salonu. To największe pomieszczenie ( 43 m2 ) zorientowane na południowy zachód, z wyjściem do ogrodu, dodatkowo doświetlone oknem od południowego wschodu co sprawia, że jest słoneczne przez cały dzień. Przygotowana instalacja do kominka.
Na piętrze trzy duże sypialnie ( 23, 19, 19 m2 ) praktycznie bez skosów. Dwie z nich mają wyjście na taras ( 20m2 ) z wystawą południowo zachodnią i widokiem na ogród. Czwarta mniejsza sypialnia / gabinet (11m2 ) z oknem połaciowym i niewielkim skosem. Łazienka z niewielkim skosem i oknem połaciowym ( 8m2) i garderoba ( 7m2 ) do własnej aranżacji ( stan surowy ).
Duży ogród ( 700 m2 ) do aranżacji z wyprowadzoną instalacją do oświetlenia.
Teren przeznaczony w planie miejscowym na budownictwo jednorodzinne i bliźniacze na dużych działkach ( minimum 600 m2 ) Dopuszczona funkcja nieuciążliwych usług realizowanych w budynkach mieszkalnych. Budynek, oddany do użytkowania w 2007r., tynki zewnętrzne akrylowe w 2009. Technologia tradycyjna, ściana dwuwarstwowa z pustaka MAX z izolacją między ścianami i ociepleniem zewnętrznym. Ogrzewanie gazowe, piec Junkers. Gaz, prąd, woda z sieci miejskiej, szambo ( kanalizacja w 2010 r.)
POLECAM. Najlepsza opcja, nowy dom do własnej aranżacji. Można też, po urządzeniu kuchni oraz łazienki i garderoby na piętrze, zamieszkać od razu. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Piaseczno/Bobrowiec

Tags: , , ,

Dodaj komentarz