Dom do nabycia w miejscowości Wrocław o powierzchni 240.00m2

Dom na sprzedaz Wroclaw Kloda
Bardzo—-ładny—-solidny—ciekawy -przestronny dom ( w dobrym -zadbanym stanie technicznym ) pow. całkowita ok. 240 m2 / uzytkowa 220m2 / na działce 1200 m2 ( 600m2 -własność + 600 -dzierżawa długoletnia wieczysta z mozliwoscią wykupu na własność – za ok. 50000 zł ) tonący w zieleni większy –ładny dom wolnostojący na wrocławskich Kużnikach z 1987 roku ….w doskonałym spokojnym usytułowaniu….Cena 860 000 zł  ( może jeszcze ustalenia )…Bardzo dobra OFERTA…!!!…patrz zdjęcia oraz dane opisowe nieruchomości ..!!
Poziom zerowy
Oddzielne mieszkanie z niezaleznym wejsciem z boku –3 pokojowe kuchnia łazienka….oraz dwa pomieszczenia gospodarcze…garaż w budynku 20m2 z podjazdem.

Wysoki Parter :
Salon 36m2 z kominkiem z wejscie na rozległy taras 35m2 kuchnia 12m2 wiatrołap 4m2 przsedpokój 10m2 łazienka z WC 6m2
Pietro :
prowadzą tam schody dębowe..gdzie znajdują się 4-sypialnie—pokoje ( opis -powierzchni ) oraz łazienka z WC 8m2 ..z jednego pokoju balkonik 4m2
Dom wybudowany solidnie ( dloa siebie ) z pustaków MAX-ceramicznych ,ogrodzenie działki kute,działka pięknie zadrzewiona,przestrzenna i zadbana.Elewacja domu docieplana 10cm styropian z tynkiem struktyralnym oraz dach po remoncie –nowe docieplenie + papa termozgrzewalna—wszystko wykonane w 2006……dobre instalacje—ogrzwanie gazowe z pieca 2-funkcyjnego.Na zewnatrz dobry dojazd do posesji z kilkoma miejscami do parkowania.Wydanie nieruchomości ok. 3-m-ce  po umowie przedwstępnej ( mozliwość zamieszkania równiez 2- ch rodzin ) —2/3 działki z tyłu budynku, jest to dom ze sporym potencjałem.Dom doskonale nadaje się takze na działalność Fimy z możliwością również wjazdu z boku budynku do parkowania samochodów ( jak również jest sporo miejsca przed budynkiem- dochodowa miesięcza reklama na działce ) Solidna nieruchomosć w dobrej cenie i w dobrym miejscu i Lokalizacji…WARTO.!!

Uwaga.!!!..pomagamy korzystnie uzyskać i wybrać kredyt do 100% wartości nabywanej nieruchomości ponieważ współpracujemy z wieloma bankami ( obniżone marże ) i instytucjami finansowymi.
Zapewniamy profesjonalnie kompleksową bezpieczną obsługę całej transakcji kupna-sprzedaży–również w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.
Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny
ApartDom—Osoba kontaktowa – prowadzący ofertę = Bogdan tel. 883 351 065 biuro 071 794 74 39 Całkowita oferta naszego biura -Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.apartdom.net

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.