Dom do sprzedania w miejscowości Łomianki o powierzchni 0.00m2

Dom na sprzedaz Lomianki MaderaPrzedmiotem oferty jest całkowicie przebudowany i rozbudowany w 2006 roku dom jednorodzinny.
Nieruchomość wykończona z dbałością o najmniejsze szczegóły wysokiej jakości materiałami. Projekt bardzo nowoczesny, a zarazem uniwersalny dzięki czemu dom może być wykorzystywany na potrzeby czteroosobowej rodziny lub jako elegancka siedziba firmy.
Doskonałe położenie zapewnia szybki dojazd do jak i z Warszawy.
Najbliższe sąsiedztwo to nowe domy jednorodzinne.

Piwnice o powierzchni 145,44m w których znajduje się garaż około 34m z miejscem na dwa duże samochody, kotłownia, warsztat 10m, pralnio suszarnia 13,58m, łazienka, sauna, fitness oraz dwa duże pomieszczenia rekreacyjne 25m i 16m.

Parter o łącznej powierzchni 124,92, zaprojektowany w sposób bardzo funkcjonalny, a zarazem dający duże możliwości aranżacyjne. Duża kuchnia z jadalnią o łącznej powierzchni około 40m. Kuchnia z nowowczesną zabudową Venge z AGD wysokiej klasy marki Bosch (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna).
Salon z kominkiem oraz miejscem na duży i wygodny wypoczynek około 40m. Oranżeria 10.83m. Wc, garderoba oraz sień z zainstalowaną pojemną szafą garderobianą na okrycia wierzchnie. Dwa tarasy. Jeden od strony kuchni 44,14m, drugi od strony jadalni 33,51m
Piętro o łącznej powierzchni 108,64m gdzie mieszczą się trzy duże sypialnie w tym dwie dla dzieci (14,25m i 12,96m), największa 17,32m z własna garderobą (10,12m) dla rodziców i tarasem 22,48m. Dwie łazienki 7,48m dla dzieci oraz 10,77m przy pokoju rodziców.
Dodatkowo pokój gościnny 18,67m dla którego pierwotnie projektowano własną łazienkę więc w każdej chwili można ją tam zaaranżować.

Ładnie zaprojektowany ogród od frontu duże drzewa, z tyłu taras z miejscem na grill.

W domu rozprowadzona jest sieć komputerowa, centrala wewnętrzna, oraz w każdym z pokoi zainstalowano dwa wejścia telewizyjne jedno z telewizją satelitarną, drugie ze zwykłą.
Parkiety i schody jatoba, w kuchni, łazienkach i pomieszczeniach gospodarczych gresy.
Dach płaski zaizolowany potrójną warstwą papy termozgrzewalnej wysypane keramzytem.
Ocieplenie styropianem 10cm. Wszystkie okna plastikowe, 7-dmio komorowe z szybami antywłamaniowymi dodatkowo zamykane na klucz. Kotłownia z 54kw piecem Viesmann, zasobnikiem 400l oraz bojlerem 300l.
Automatyczna brama wjazdowa oraz drzwi garażowe na pilota.
Koszty eksploatacyjne: gaz średnio 1000zł miesięcznie, prąd, 250zł, podatek od nieruchomości 370zł.
Planowane podłączenie wody miejskiej. /MAZOWIECKIE/warszawski zachodni/Łomianki

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.