Dom do sprzedania w miejscowości Warszawa o powierzchni 300.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa Trzmielow

Uwaga: nowa cena 4 100 000 zł oraz możliwość negocjacji

Do sprzedania piękny dom w historycznej części Mokotowa. Niepowtarzalny charakter, cicha, zielona ,willowa dzielnica, tuż obok park. W pobliżu linia tramwajowa i metro.
Przedwojenny dom (z 1923 roku) w idealnym stanie. Wszystkie remonty zostały wykonane na przestrzeni ostatnich lat. Dom wykończony tylko naturalnymi materiałami najwyższej jakości. Dzięki temu nie zatracił swojego pierwotnego charakteru.
Dom posiada cztery kondygnacje, usytuowany jest na dużej działce z możliwością parkowania kilku aut, przy domu dwa garaże. Podpiwniczenie widne , z osobnym wejściem, wysokie na 220 cm, na podłodze terakocie. Składa się ono z przedpokoju, łazienki, trzech dużych pokoi, w tym jeden pełni funkcję pralni. Na parterze pomieszczenia o wysokości 300 cm. Wiatrołap, WC, hol połączony klatką schodową z dołem i wyższymi kondygnacjami. Salon z jadalnią na całą głębokość budynku. Wysokiej jakości parkiet. Kuchnia z centralnie położoną kuchenką z okapem, umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD wysokiej klasy. Na podłodze terakota. Z kuchni wyjście do ogrodu. Na piętrze przedpokój, WC, łazienka z oknem i wanną, trzy pokoje. Na podłogach wykładziny dywanowe. Na poddaszu, z mocnymi skosami i oknami dachowymi: przedpokój, WC, trzy pokoje. Na podłogach deska sosnowa. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Woda do picia filtrowana.
Zapewniamy pełen profesjonalizm obsługi.


Zapraszamy do obejrzenia filmu: https://www.youtube.com/watch?v=G39z9q16cYg

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.