Dom do wynajęcia w miejscowości Mogilany o powierzchni 200.00m2

Dom na wynajem Mogilany Krzyzowa

KRAKÓW – MOGILANY – OS. PARKOWE WZGÓRZE | Do wynajęcia NOWY DOM w zabudowie bliźniaczej na terenie ekskluzywnego osiedla „Parkowe Wzgórze” w Mogilanach. Całkowita powierzchnia domu to 200 m m kw, a powierzchnia mieszkalna to 169 m m kw na dwóch kondygnacjach. Budynek położony w obrębie pięcioarowej działki o nieregularnym kształcie. Na parterze hall, kuchnia, salon z jadalnią , spiżarnia, WC. Z hallu przejście do pomieszczeń gospodarczych i GARAŻU ( łącznie ponad 30 m kw). Z salonu wyjście na TARAS i do OGRODU . Na piętrze hall, 2 łazienki, 3 pokoje i garderoba. Standard wnętrz i otoczenie tego domu ilustrują dołączone zdjęcia . Zapraszamy także na stronę https://www.parkowewzgorze.pl/ Oferta dla osób ceniących wygodę, wysoki standard i bezpieczeństwo. Wokół piękne pejzaże, bo osiedle rozlokowane na wzgórzu w sąsiedztwie lasu. Dodatkowym atutem oferty jest fakt że dojazd z Mogilan do centrum Krakowa zajmuje ok. 20 minut – a potem… powrót do tego „wiejskiego” luksusu to naprawdę frajda! Zapraszam do obejrzenia wnętrz i rozmowy na temat warunków umowy najmu.
 
OPŁATY: cena wynajmu do uzgodnienia, plus comiesięczne koszty utrzymania domu 700 PLN. Kaucja wymagana. Prowizja. Kontakt: 662 001 232. Zainteresowanym wysyłam video.
 
KONTAKT: 662 001 232
 
TA OFERTA BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMIE "DRZWI OTWARTE". PRZYJDŹ I WYGRAJ!
https://www.mrex.eu/strona.aspx?id=228
 
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego obowiązującego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz