Dom do zakupu w miejscowości Czernichów o powierzchni 310.00m2

Dom na sprzedaz Czernichow Buszkowice

CZERNICHÓW

Piękny dom położony na 19-arowej, ogrodzonej działce o kształcie kwadratu w miejscowości Wołowice, gm. Czernichów. Dom budowany z betonu komórkowego, pokryty blachodachówką, ocieplony 10cm styropianem. Dom ma dwie kondygnacje i składa się z:

*PARTER: powierzchnia użytkowa dołu 135m2 (całkowita 163m2 ) – salonu – okno w salonie z niskim parapetem (około 35cm od podłogi) w rozmiarze 3m x 2m (praktycznie przeszklona ściana z widokiem na ogród ) – brzozy, dąb, salon ten połączonego z kuchnią (50m2)- w kuchni ogrzewanie podłogowe – sypialni z garderobą -pokoju -łazienki z ogrzewaniem podłogowym, -pralni -kotłowni -przedpokoju i holu -garażu na 2 samochody

* poddasze: góra 130m2 użytkowa, ( 147 m2 całkowita ) -ocieplone, wykończone drewnem – do wstawienia ściany działowe i podłoga – okna drewniane, wszystkie (ręcznie robione z białego stoku) – 8 okien dachowych Fakro (drewniany z możliwością podwójnej wentylacji), Projekt domu dj 130 firmy archdesing ze zmianami – garaż powiększony do 2 stanowisk i zmiana dachu na typowy kopertowy, zakrywający taras),

Dom znajduje się w uroczej i spokojnej okolicy, w dalekiej odległości od innych domów co zapewnia całkowity spokój i gwarantuje wypoczynek, jednocześnie dojazd do centrum Krakowa jest bardzo łatwy i szybki. również dobry dojazd z każdej strony Krakowa: – z Balickiej->przez Kryspinowa Liszki, -obwodnica 6km od nieruchomości, -przez Piekary, -przez Liszki, -przez Tyniecka->na obwodnice->Piekary, -przez ul.Księcia Józefa, -17km od Wawelu (3 światła miejskie- 1)Przegorzały, 2)nowy most, 3) klasztor Salwator -> Wawel, Jubilat)

Świetny dom dla rodziny! W okolicy: – szkoła podst i gimnazjum 1300 m od nieruchomości – przedszkole 1100m od nieruchomości – 4 km od Liszek – punkt apteczny – sklepy (kilka w okolicy) – autobus miejski nr289 – 250m przystanek od nieruchomości – w obrębie 2,5 km markety lewiatan.

Dom ogrzewany piecem na eko groszek Zębiec KW20, 2300kg zużycie za okres zimowy z ciepła woda(cena tony 680 – workowany po 25kg lub 50kg – zasobnik pieca około 17g – dobry sterownik pieca – bezobsługowy – ustawia się temperaturę, sypie się węgiel i czyści się od czasu do czasu Istnieje również możliwość zamiany na 3-4 pokojowe mieszkanie w Krakowie!

Zapraszamy do oglądania!!!

Tags: , , ,

Dodaj komentarz