Dom do zakupu w miejscowości Dębe Wielkie o powierzchni 180.00m2

Dom na sprzedaz Debe_Wielkie GorzankaZapraszam gorąco do wzięcia udziału w prezentacji niniejszej nieruchomości jak i do zakupu. W sulejówku można skorzystać z skm-ki, którą dowiezie nas w różne części warszawy, która oddalona jest od nieruchomości o prawie 30 km. Rozkład domu przedstawia się następująco :
półpiętro-
salon z kuchnią –35m2,
pokój sypialniany-18m2,
gabinet -11m2,
łazienka,
wiatrołap,
pomieszczenie gospodarcze,w którym zamontowany jest piec węglowy nowej generacji,
balkon 18m 2. Gmina planuje podłączenie wodociągu. Koszt utrzymania domu rocznie wynosi niespełna pln 6’000,- ( opał, prąd, wywóz nieczystości, podatek). Najbliższa infrastruktura usytuowany w oddalonym zaledwie o 3,5 km,-pustelniku jest tam min. Na działce zbudowano 24 m2 garaż blaszany. Układ domu pozwoli wygodnie mieszkać małżeństwu z kilkorgiem dzieci lub też rodzinie wielopokoleniowej. Szkoła podstawowa , gimnazjum, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół oraz różne sklepy. Dom zbudowany w 2005 roku, a oddany do użytku w 2011 roku. Dom w cichej, zielonej okolicy niedaleko warszawy na sprzedaż
ze względu na swój rozkład doskonale nadaje się dla wielopokoleniowej rodziny ( niemały dom – lub trzy mieszkania w jednym domu). Centra handlowe, mc donald, znajdują się w oddalonym o zaledwie 10 km mińsku mazowieckim. Dębe wielkie usytuowane jest zaledwie o 7 km od wsi , dokąd istnieje pełniejsza infrastruktura a także komunikacja pkp a także pks, można skorzystać z pks do w-wy a także mińska maz. Ponieważ schody na górę prowadzą prosto z wiatrołapu. W okolicy znajdują się zbiorniki wodne, służące zarówno do rekreacji oraz łowienia ryb. Do posesji wiedzie asfaltowa, oświetlona droga. Poddasze składa się z trzech pokoi, salonu ( istnieje opcja wyodrębnienia aneksu kuchennego), łazienki, tarasu 26 m2. Można podziwiać wiele gatunków zwierząt jak i ptaków z bliska. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Na parterze jest także niskie mieszkanie 24 m2 z osobnym wejściem ( pokój z aneksem kuchennym, łazienka, przedsionek). Piętro domu może stanowić osobne mieszkanie. Nieruchomość usytuowana jest w miejscowości wiejskiej- gorzanka gmina dębe wielkie w otoczeniu lasów, dokąd można doskonale wypocząć oraz zrelaksować się obcując z przyrodą. Wykończony w urządzony w nowoczesnym stylu, nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. W działce jest prąd, szambo betonowe, studnia głębinowa. Dom posiada podłączoną telewizję a także internet radiowy. Miejscowość charakteryzuje się niezwykle malowniczym, zielonym krajobrazem. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.