Dom do zakupu w miejscowości Sulejówek o powierzchni 400.00m2

Dom na sprzedaz Sulejowek DobraPrzestronny i funkcjonalny dom wolno stojący, położony w atrakcyjnej pod względem dostępu do infrastruktury miejskiej lokalizacji (w promieniu 1km szkoła, przedszkole, kolejka SKM, kościół, punkty usługowo-handlowe). Dom wybudowany w roku 1990, z cegły, zadaszony gontem bitumicznym. Działka narożna, z dwiema bramami wjazdowymi (od ul. Poniatowskiego i ul. Poprzecznej), zagospodarowana zielenią, co zapewnia poczucie intymności.

Rozkład pomieszczeń: *PIWNICA (poziom-2) [8m] *PIWNICA (poziom-1)-pod całą powierzchnią domu *POZIOM „0”- garaż na 2 samochody [40m], pracownia rzemieślnicza do adaptacji [40m] *PARTER- hall [8m], salon [40m] z tarasem, oddzielna kuchnia [18m], łazienka z wanną i WC [6m] *PIĘTRO- hall z widokiem na salon, 3 sypialnie [16m tarasem, 18m, 20m z tarasem], widny pokój kąpielowy z wanną, kabiną, WC i bidetem [10m] *PODDASZE- sypialnia [20m], garderoba/suszarnia.

Dom może pełnić dwojaką funkcję- domu dwurodzinnego lub obiektu pod działalność gospodarczą. Przyziemie domu do adaptacji, dotychczas było wykorzystywane na cichą działalność produkcyjną, posiada ogromny potencjał- można bowiem stworzyć tam niezależne mieszkanie- z salonem o wysokości aż 3,55m i antresolą. Część mieszkalna to wysoki parter, piętro i poddasze. Podłogi dębowo-mahoniowe, schody dębowe, w kilku pomieszczeniach boazeria. Niewątpliwym atutem domu są 3 duże, zabudowane tarasy.

Media: prąd, siła, wodociąg, kanalizacja, gaz, telefon. /MAZOWIECKIE/miński/Sulejówek/Sulejówek

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.