Dom do zakupu w miejscowości Tokarnia o powierzchni 25.00m2

Dom na sprzedaz Tokarnia Dworek

OKAZJA! Polecamy na sprzedaż działkę z domkiem letniskowym położoną w Bogdanówce (gm. Tokarnia) na 7,62 arowej działce.

Domek jest drewniany (świerk), podłogi z płyty betonowej, podpiwniczony – 2 piwniczki, dach kryty blachodachówką. Wejście do domku przez taras. Na parterze jest pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, ponadto na poddaszu istnieje możliwość zagospodarowania go dwoma pokojami.

Domek o podstawie ok. 4,5 x 6,5m. Domek jest do wykończenia – do zrobienia są podłogi, schody, ogrzewanie (może być kominkowe). Media: woda do podłączenia – w odległości 3 m od działki, prąd – słup również w odległości ok. 3 m od działki, istnieje możliwość odpływu ścieków (w stropie i ścianach podpiwniczenia pozostawiono otwory na rury odpływowe), ponadto planowane było wykonanie szamba przelewowego.

Działka o kształcie trapezu, nachylenie południowe, dojazd drogą asfaltową i częścią drogi utworzonej z płyt betonowych. W sąsiedztwie lasy, łąki, przestrzeń, zieleń i cisza, w odległości ok m od domku w lasku płynie potok. Idealne, kameralne i bezpieczne miejsce na odpoczynek wakacyjny i weekendowy. Dojazd z Krakowa zajmuje ok. 50 minut, ok. 50 km.

Zapraszamy do oglądania! Więcej informacji pod numerem: 883 995 992

 

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.