Dom na sprzedaż w miejscowości Błonie (gw) o powierzchni 107.98m2

Dom na sprzedaz Blonie_(gw) ZabiceMały, parterowy, niepodpiwniczony domek z garażem w miejscowości Bramki koło Błonia. Wybudowany w 2009 roku na podstawie projektu Kalipso II. Stan do zamieszkania. Bardzo funkcjonalny i przyjemnie wykończony.
Mamy tu pokój dzienny z wyjściem na taras, 2 sypialnie, kuchnię, łazienkę, wc, oraz pomieszczenie gospodarcze W kuchni, łazience oraz przedpokoju ogrzewanie podłogowe. Kuchnia umeblowana, sprzęt AGD w zabudowie. Właściciel wykonał małą piwniczkę, która jest świetnym rozwiązaniem na przechowywanie przetworów, wina i innych produktów wymagających niższej temperatury. Działka o powierzchni 689m jest ogrodzona i zagospodarowana.
Blisko do przystanku autobusowego oraz stacji kolejowej. W pobliżu są także sklepy i szkoła. Dobra komunikacja z Warszawą. Do granicy miasta 26km. Pociągiem 30 minut do Śródmieścia.

Więcej informacji o ofercie na www.advn.pl *** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI *** *** OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE*** *** ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA *** Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz