Dom na sprzedaż w miejscowości Góra Kalwaria o powierzchni 750.00m2

Dom na sprzedaz Gora_Kalwaria Buk_PomorskiWyjątkowa nieruchomość z możliwością bardzo uniwersalnego przeznaczenia położona z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do W-wy.
Dwa duże domy o pow. 650 m2 i powierzchnie magazynowe ok.750m2 na działce o pow. 12200 m2.

Budynek po prawej – styl dworek, 2-kondygnacyjny 259m2, 3 oddzielne wejścia:
1. Kuchnia z pokojem i łazienką,
2. Salon na dole z łazienką i wc, na górze 2 duże pokoje z kuchnią-barkiem, łazienką i wc oraz duża sypialnia ok.40m2.
3. Dodatkowe pomieszczenie-obecnie sala gimnastyczna, kotłownia

Budynek po lewej – styl pruski, 2 kondygnacje + obszerne poddasze, ok. 340m2, 2 osobne wejścia:
1. pow. 129 m2; 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, wc, taras 10m2
2. pow. 210 m2, parter: duży salon z aneksem kuchennym, łazienka, wc, kotłownia,
piętro: otwarta przestrzeń + taras 7m2, poddasze: 2 duże pomieszczenia.

Budynki łącznie stanowią ok. 650 m2 powierzchni całkowitej, z czego ok. 600m2 to pow. mieszkalne. Wszystkie pomieszczenia można dowolnie przerabiać i bez większych nakładów przystosować np. do działalności biurowo-usługowej.

Magazyn – parter: 7 pomieszczeń o pow. 400 m2, grube ściany 50cm, wysokość 3,80m, częściowo otynkowane, piętro o pow. 350 m2 niewykończone.

Ogrzewanie: 2 niezależne piece – uniwersalne o dużej mocy, możliwość ogrzewania całości z jednego lub obu pieców. Instalacja grzewcza rozprowadzona do wszystkich pomieszczeń.

Technologia wykonania: budynki murowane – cegła, tynki gipsowe, wykończenie w drewnie, okna, parapety, tarasy drewniane. Rok budowy 2000 – 2002.

Ogrodzenie: drewniano – metalowe, cała działka jest ogrodzona. Obecnie na działce rosną kilkuletnie drzewa ozdobne, ale istnieje możliwość urządzenia ogrodu wg. upodobań kupującego, ponieważ właściciel zajmuje się profesjonalnie m.in. przesadzaniem drzew.

Media: prąd, wodociąg, gaz ziemny, telefon, Internet,

Lokalizacja: ok. 1 km od drogi krajowej nr 50 Góra Kalwaria – Grójec, odległość do G.Kalwarii ok. 5 km, do W-wy 34 km, dojazd do centrum Warszawy przez Konstancin zajmuje ok. 50 minut. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, sklep ogólnospożywczy, a niedaleko jeziorko, rzeka i stadnina koni.

Istnieje możliwość adaptacji budynków do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej, m.in. usługi, produkcja, wynajem budynków na imprezy okolicznościowe lub integracyjne dla firm, agroturystyka, stadnina koni i wiele innych. Jest to miejsce kręcenia znanego serialu TV.

Wielką zaletą tej nieruchomości jest też piękna, duża działka o szerokości 80m, z możliwością powiększenia zabudowy lub podziału na 4 działki po ok. 3000m2.

Całość w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszam do oglądania. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Góra Kalwaria/Czaplin

Tags: , , ,

Dodaj komentarz