Dom na sprzedaż w miejscowości Piaseczno o powierzchni 0.00m2

Dom na sprzedaz Piaseczno GarbuzyBardzo funkcjonalny dom wolnostojący położony jest w sąsiedztwie domów wolnostojących w cichej i bezpiecznej okolicy. Do został zaprojektowany przez architekta.
Na parterze znajduje się salon, z kominkiem, z którego jest wyjście na tars, duża funkcjonalnie urządzona kuchnia, gabinet, łazienka z kabiną prysznicową i hydromasażem, hall, kotłownia oraz garaż.
Wygodnymi schodami udajemy się na piętro- tu nad salonem znajduje się duża, doskonale doświetlona antresola, trzy sypialnie, duża łazienka z kabiną prysznicową i wanną, hall oraz zabudowane garderoby.
Okna są drewniane z roletami, na podłodze położony jest parkiet afrykański, schody są drewniane z balustradą z kutego metalu, kominek posiada wkład grzewczy i rekuperator.
Dom jest jest bardzo słoneczny, przestronny i przytulny. Jest bardzo gustownie urządzony. Do urządzenia domu zostały wykorzystane materiały wysokiej jakości.
Dom obecnie wymaga odświeżenia.
Działka jest zielona i ładnie zagospodarowana, usytuowana jest od południowej strony domu. Na działce znajduje się studnia głębinowa -woda jest uzdatniona.
W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, stacja PKP, szkoły, lasy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.
Unikalne miejsce do zamieszkania od zaraz.
GORĄCO POLECAM !!! /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Piaseczno/Wólka Kozodawska

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.