Dom na sprzedaż w miejscowości Piaseczno o powierzchni 200.00m2

Dom na sprzedaz Piaseczno GarbuzyATUTY TEGO DOMU TO !! PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO, PIĘKNY DOM, OGRÓD I WYGODNY DOM.

DO SPRZEDANIA DOM !!

Wolnostojący dom jednorodzinny 160 m2 pu (200m2 pc) na zadrzewionej działce 800 m2. W technologii tradycyjnej, niepodpiwniczony, parter z poddaszem mieszkalnym i strychem, kryty dachówką ceramiczną.Na parterze otwarta na salon przestronna kuchnia 12 m2 z zabudową, pełnym wyposażeniem, szafami cargo, stołem i ogrzewaną podłogą. Salon 23,5 m2 z aneksem 6,4 m2. Drzwi balkonowe prowadzą z salonu na zadaszoną werandę i dalej na ogród. Pokój 9 m2 od strony ogrodu. Łazienka 5,3 m2 z ogrzewaniem podłogowym. Minipralnia i schowek pod schodami. Garaż w bryle domu 19,3 m2.

Na piętrze trzy sypialnie 17,5 m2, 16,6 m2, 11 m2. Garderoba 7 m2 (większość skosy). Pokój kąpielowy 21.4 m2 (część skosy) z ogrzewaną podłogą. Duża wygodna wanna, prysznic, dwie umywalki, dużo przestrzeni, którą można wykorzystać np. na domowy mini-fitness. Strych.

Ogród zadrzewiony brzozami dającymi cień latem. Nasadzenia w ogrodzie zaprojektowane i wykonane przez profesjonalnego ogrodnika: azalie, rododendrony i wiele innych roślin. Przed domem sosny, wzdłuż ogrodzenia tuje. System automatycznego nawadniania.

Otoczenie to Zalesie Dolne, park krajobrazowy rzeki Jeziorki, niedaleko piękne lasy chojnowskie. Kilka minut na piechotę do Górek Szymona – teren rekreacyjny z plażą, sztucznymi zalewami i piaszczystymi wydmami.

Dojazd autobusami 727, 709 do Metra Wilanowska, pociąg podmiejskim do centrum Warszawy, prywatne linie autobusowe

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA : 508 384 763 Joanna Karin Osterman

„Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.C.”

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.