Dom na sprzedaż w miejscowości Wielka Wieś o powierzchni 138.00m2

Dom na sprzedaz Wielka_Wies SitnoGotowe domy na widokowej działce w miejscowości Wielka Wieś. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia oraz dbaniem o szczegóły w zakresie zagospodarowania terenów zielonych. Domy wybudowane są w tradycyjnej technologii, dach pokryty jest dachówką ceramiczną, blachy i okucia tytanowo-cynkowe. Stolarka okienna mahoniowa.

Małe miniosiedle (składające się z 3 domów) z pewnością zachwyci tych, którzy cenią sobie piękno przyrody, ciszę i spokój. Osiedle usytuowane jest na wzniesieniu z którego rozpościera się rewelacyjny widok na cały Kraków, Zabierzów, Wielką Wieś i jurę krakowsko-częstochowską.
Domy mają powierzchnie użytkową 148m2 (norma PN-70) lub 190m2 po podłodze (Norma ISO ) na którą składa się salon , kuchnia połączona z jadalnią, holl i łazienka na parterze oraz 4 ustawne sypialnie (BRAK SKOSÓW ! ) wraz z łazienką na piętrze; jak też antresola w pełni funkcjonalna na poddaszu (wraz z C.O. i innymi instalacjami, jeden lub dwa pokoje).

Ceny domów uzależnione są od wielkości działek na których są usytuowane, rozpoczynają się od kwoty 2.630 zł/m2 co daje cenę od 499 tys. zł; w cenie uwzględnione są drogi wewnętrzne (kostka brukowa) oraz zagospodarowanie zieleni.

Każdy dom posiada garaż oraz drugie indywidualne miejsce parkingowe, 200 m od domów jest przystanek busów, do centrum gminy (poczta, szkoła, przedszkole, ZOZ itp.) jest około 1,1 km ulicami Centralną i Stromą – które w tym roku będą mieć nową nawierzchnie asfaltową oraz chodniki.

(DOM ODEBRANY W NADZORZE BUDOWLANYM I GOTOWY DO ZASIEDLENIA/ZAMELDOWANIA) Znakomita komunikacja z Krakowem zapewnia droga krajowa nr 94, Dojazd samochodem od Ronda Kraka (Rondo ofiar Katynia) do terenu osiedla zajmuje około 7-10 minut (W TYM ROKU RONDO STANIE SIĘ 3-Y POZIOMOWĄ ESTAKADĄ ! )

Tags: , , ,

Dodaj komentarz