Dom w dzierżawie w miejscowości Warszawa o powierzchni 558.00m2

Dom na wynajem Warszawa TrzmielowDom jednorodzinny, położony w Warszawie przy ul. Kajakowej , na działce o powierzchni 0,10 ha. Działka bardzo atrakcyjnie zadrzewiona (starodrzew, ściana tui, świerki etc.) i okwiecona. Położona przy małej, cichej uliczce, poprzecznej do ul. Puławskiej (blisko autobus), niecałe 100m od Lasu Kabackiego. Całkowita powierzchnia domu wynosi ok. 558 m2. w tym:

Parter – 162,4 m2 Znajduje się tu hall główny (ok. 14 m2), część salonowa z jadalnią (ok. 70 m2), otwierany na salon gabinet – biblioteka (ok. 20 m2), salonik mały (ok. 17 m2), pokój (ok. 14 m2), kuchnia wychodząca również na taras ogrodu (ok. 14 m2), wc z natryskiem (ok. 4 m2) i klatka schodowa.

I Piętro – 148,8 m2 Znajduje się tu hall (ok. 13 m2) sypialnia główna z ogrodem zimowym (łącznie ok. 32 m2), salon kąpielowy (ok. 15 m2) i garderoba, wydzielona część: salonik (ok. 20 m2) z dwiema sypialniami (każda po ok. 12,5 m2) i garderobą (ok. 3,5 m2), pokój gościnny (ok. 17 m2) i łazienka (ok. 7,5 m2). Są też dwie klatki schodowa, jedna główna od dołu i druga zamknięta drzwiami na II pietro.

II Piętro – 148,8 m2 Znajduje się tu jedno duże pomieszczenie np. klubowe (typu open space), łazienka i dwie garderoby.

Przyziemie – 100 m2 Znajduje się tu część rekreacyjna: barek, duże 6 osobowe jaccuzi, duża sauna, pomieszczenie fitness (duża ściana lustrzana); pomieszczenia gospodarcze i garaż na dwa duże samochody z niezależnie otwieranymi bramami. Brama na posesję sterowana elektrycznie. Dodatkowa brama umożliwia wjazd do części ogrodowej (wprowadzenie kolejnego samochodu, łodzi itp.)

Dom posiada na I piętrze, wychodzące na ogród 3 balkony (przy sypialni głównej i każda z małych sypialni). Na parterze duży taras z niezależnymi wyjściami z salonu i kuchni i przylegający do niego ogrzewany basen z rzymskimi schodami o wymiarach 8×3 m.

Dom wykonany jest z naturalnych i zdrowych materiałów, ocieplony styropianem (6 cm), wszystkie okna drewniane z szybami o potrójnym zabezpieczeniu antywłamaniowym, b. mocne drzwi antywłamaniowe. Dom jest pod ciągłym nadzorem firmy ochroniarskiej. Dom posiada własną centralkę telefoniczną (niezależna łączność do każdego pokoju) oraz dwa numery zewnętrzne. Posiada własną szerokopasmową instalację satelitarną oraz C+. Dom wyposażony jest w filtry wody (centralny i dodatkowo w kuchni). Ogrzewany automatycznym systemem Vaillant.

Ogród jest bardzo ładnie zaprojektowany i utrzymany. Dużo drzew w granicy działki i ładny teren trawiasty wokół tarasu i basenu.

Dom idealny na rezydencję łączącą bezkolizyjnie funkcje recepcyjne i mieszkalne lub biurowe o wysokim standardzie.

Aktualnie dom jest nieumeblowany. Zaporaszam do składania własnych ofert. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ursynów/Pyry

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.