Ładne, funkcjonalne, dwustronne mieszkanie

Bardzo ładne, funkcjonalne, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie położone na znanym i lubianym osiedlu. Budynek oddany do użytku w 2006 roku, zbudowany z cegły. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i posiada niewielkie skosy, które dodają uroku i sprawiają, że mieszkanie staje się przestronne. Powierzchnia całkowita 54m2 – opłaty naliczane są od powierzchni 49m2. Pokoje o powierzchni 21m2 i 14m2 są bardzo ustawne i mają kształt kwadratów.

Na podłodze położony gres oraz deska barlinecka. Kuchnia o powierzchni około 11m2 z oknem, wyposażona jest w markowy sprzęt AGD oraz meble pod wymiar. Na ścianach nowe kafle. Łazienka 5m2 z wanną i pralką, która pozostaje na wyposażeniu. W przedpokoju szafa wnękowa o głębokości 60cm. Istnieje możliwość zakupu garażu bądź miejsca postojowego od spółdzielni znajdującego się przed budynkiem. Mieszkanie posiada księgę wieczystą.

Okna wychodzą na południowy-zachód i północny-wschód. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów, jedynie odświeżenia ścian. Dodatkowym atutem jest położenie nieruchomości blisko uczelni wyższej, centrum handlowego oraz dogodna komunikacja poprzez tramwaj miejski. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2m2.

Tags: ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.