Lokal do wynajęcia biurowiec w miejscowości Kraków o powierzchni 143.00m2

Lokal na wynajem Krakow Gruszeczka

NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI!

KRAKÓW – GRZEGÓRZKI – ZABŁOCIE | Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 143 m2 mieszczący się na III piętrze biurowca usytuowanego w okolicach ul. Klimeckiego. Lokal typu „open space” z możliwością podziału na mniejsze pomieszczenia według własnej aranżacji. Koszt wykonania ścianek działowych (konstrukcja z płyt regipsowych) przez właściciela waha się od 150 do 200 PLN za mb. Odnowiona toaleta – na korytarzu, przynależna tylko do tego lokalu. Nowe okna PCV, lokal bardzo dobrze doświetlony. Nowe instalacje. Centralne ogrzewanie. Odnowiona klatka schodowa. Winda. Lokal do adaptacji. Budynek ogrodzony, DOZOROWANY z DUŻYM PARKINGIEM, istnieje możliwość rezerwacji wskazanych miejsc (opłata: 200 PLN/miesięcznie od jednego miejsca post.). Doprowadzona linia telefoniczna oraz internet. Doskonała lokalizacja blisko ulicy o dużym natężeniu ruchu,  szybki dojazd do centrum (2,5 km do Rynku Głównego, ok. 1 km do Ronda Grzegórzeckiego) a także w inne rejony Krakowa. Blisko przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Lokal przeznaczony na cele biurowe, usługowo-handlowe, użytkowe. Gorąco polecam i zapraszam do bezpłatnej prezentacji.
 
OPŁATY: 4 580 PLN netto czynsz najmu + 858 PLN netto czynsz administracyjny (zawiera CO, wodę, śmieci, utrzymanie części wspólnych, administrację, dozór) + prąd wg zużycia.
Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna.

WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL!

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego obowiązującego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz