Lokal na wynajem kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 73.00m2

Lokal na wynajem Krakow Gruszeczka

KRAKÓW – STARE MIASTO – OKOL. Ul. BASZTOWEJ | Do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o pow. 73m2 mieszczący sie na III pietrze w III piętrowej, odnowionej kamienicy. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych  ( 35m2, 10m2 ), przedpokoju połączonego z kuchnią,  łazienki z wc. W pomieszczeniach biurowych na podłodze parkiet, w łazience terakota, w przedpokoju wylewka. Okna nowe plastikowe. Instalacje po wymianie. Ogrzewanie centralne. Wysokość pomieszczeń 3,5m2. Linia telefoniczna, internetowa podłączona. Na życzenie najemcy lokal może zostać umeblowany. Kamienica po remoncie, klatka schodowa czysta, zadbana. Lokal idealny na biuro, kancelarię, gabinet, prywatna szkołę. Gorąco polecam i zapraszam do bezpłatnej prezentacji.

OPŁATY: 2500 PLN czynszu najmu + ok. 550 PLN czynszu administracyjnego ( w tym ogrzewanie, wywóz śmieci) + prąd, woda wg liczników. Wysokość kaucji do uzgodnienia. Prowizja.
 
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego obowiązującego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz