Lokal pod wynajem biurowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 492.00m2

Lokal na wynajem Warszawa WolaDobrze rozwinięta komunikacja miejska – autobusy, tramwaje oraz przystanek metra (za nieco ponad 2 lata) daje bardzo łatwy oraz szybki dojazd do centrum. Atrakcyjność lokalizacji potwierdza położenie nieopodal centrum stolicy , do ronda onz jest niespełna 2 km, jak i budowa drugiej linii metra. Dużym walorem prezentowanej nieruchomości jest wysokość pomieszczeń nieco ponad 4m2. Wiekszość powierzchni to open space, z możliwością własnej aranżacji. Do lokalu prowadzi oddzielna klatka schodowa z windą przeznaczoną wyłącznie do obsługi oraz oraz ii piętra. Cena najmu: 4920 euro netto

przeznaczenie:
obiekt idealnie nadaje się na siedzibę firmy, agencję reklamową, placówkę banku, przychodnię, klinikę, drogerię, powierzchnię wystawienniczą, callcenter, fitness, spa, szkołę jogi, sklepu z odzieżą etc. Szybki najemlokal biurowo-usługowy na bliskiej woli!nowa cena

opis lokali:
do wynajęcia lub sprzedaży ii piętro o metrażu 492 m2 o przeznaczeniu biurowo-usługowym w budynku wielorodzinnym z usługami. Dodatkowe informacje:
istnieje opcja wynajęcia/zakupu miejsc parkingowych w garażu podziemnym jak i wynajmu/sprzedaży parteru oraz oraz kondygnacji. Lokalizacja:
budynek zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, obok licznych punktów usługowo-handlowych oraz obiektów infrastruktury społecznej. Opis budynku:
budynek wielorodzinny z usługami zlokalizowany na bliskiej woli, u zbiegu ulic kasprzaka a także płockiej wybudowano w latach 2004-2005 przy użyciu technologii szkieletu monolitycznego. Dysponujemy planami nieruchomości. Lokal o podwyższonym standardzie, wykończony w nowoczesnym designie przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Na podłogach zlokalizowane parkiety.

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz