Lokal pod wynajem kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 259.00m2

Lokal na wynajem Warszawa SrodmiescieLokalizacja:
bezpośrednie sąsiedztwo budynku stanowią średnio rozległe budynki. Na poziomie -1 umiejscowiony open space i pomieszczenie socjalne a także sanitariaty. Nie zawiera tez problemu z zaprakowaniem na ogólnodostepnym parkingu wzdłuż ul. Pod budynkiem jest również garaż podziemny dla samochodów. Część parterowa składa się z open space, która umożliwia pokaźne możliwości aranżacyjne. Budynek:
budynek wybudowany został w latach 2002-2003 a także jest to obiekt mieszkalno-usługowy, podpiwniczony, z częścią usługową na parterze a także na -1. Na dzień obecny lokal jest w stanie surowymt tj. Jana pawła!

rozkład a także standard:
lokal użytkowy o pow 259, położony na parterze budynku wielorodzinnego, z czego 105 m2 umiejscowiona jest na poziomie -1. Lokal jest bardzo przestronny a także widny, ze wzgledu na fakt, że większość ścian zewnętrzych jest przeszkona oraz wysokość sufitów prawie 4m. Jana pawła ii, która stanowi jedną z większych arterii komunikacyjnych warszawy, o b. Do lokalu przynależą miejsca parkingowe w garażu pod budynkiem. Dużej przepustowości ruchu ulicznego. Bez okładzin ściennych oraz podłogowych, bez ścianek działowych, sufitów podwieszanych i białego montażu. Ulica elektoralna jest ulicą o lokalną, dojazdowa do al. Istnieje ewentualna szansa zakupu nieruchomości!

przeznaczenie lokalu:
obiekt doskonale nadaje się na klinikę, przychodnię, spa, siedzibę firmy, agencję reklamową, szkołę językową, call center, usługi szkoleniowe, powierzchnię wystawienniczą, drogerię, etc. Zapraszam na prezentacje! śródmieście/śródmieście. Ewentualna opcja przygotowania powierzchni pod potrzeby najemcy. Przestronny lokal z witrynami na parterze w śródmieściu, tuż blisko ul. Cena najmu: 2072 euro netto

dodatkowe informacje:
do czynszu najmu nalezy doliczyć opłaty administracyjne w wysokości 1813 pln + fa za energię elektryczną. Nieruchomość położona jest w rejonie skrzyżowania ul. Teren wokół obiektu są starannie zagospodarowane a także utrzymane tereny zielony, zaś ulica a także podjazd do garażu utwardzone.

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz