Mieszkanie do kupienia cztero pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 74.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie zlokalizowane jest w niskim bloku w cichej części Gocławia, nieopodal ulicy Meissnera. Blisko stąd właściwie wszędzie. Liczne sklepy, banki i punkty usługowe pozwalają załatwić każdą palącą kwestię. Spacerem można dojść do świeżo odremontowanego Parku nad Balatonem, który jest idealnym miejscem na zaczerpnięcie świeżego powietrza w zielonym otoczeniu.

Bardzo blisko działa supermarket Savia, niedaleko otwarto działające 24 godziny na dobę CH Tesco, spacerem można dojść do CH Promenada, to idealny punkt wypadowy na niedzielne wyjścia do kina. Komunikacja z pozostałymi częściami miasta nie może pozostawiać wiele do życzenia. Liczne autobusy pozwalają dotrzeć do centrum w krótkim odstępie czasu, za 10 lat przebiegnie przez Gocław 2 linia metra, to idealny moment na inwestycję.

Lokal został poddany najważniejszym remontom – wymieniono okna na nowe, zamontowano nowe grzejniki, na ścianach położono gładzie, wyremontowano WC. Reszta prac czeka na nowego właściciela – jest to idealna okazja by stworzyć lokal marzeń, wyremontować i urządzić mieszkanie od podstaw, według własnych pomysłów i potrzeb.

Lokal ten stwarza liczne możliwości aranżacyjne, ciekawą opcją może być wyburzenie ściany między salonem a jednym z pokoi i stworzenie jednego, bardzo przestronnego pomieszczenia. Jest to tylko jedna idea, jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia:)

Serdecznie zapraszam do zobaczenia tego mieszkania! Budynek jest w bardzo dobrym stanie, został ocieplony w 2000 roku, okna na klatkach i w piwnicach zostały wymienione, w 1998 roku kryto dach papą, instalację ciepłej/zimnej wody wymieniono w 2000 roku, a CO z grzejnikami odnowiono w 2005 roku.

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.