Mieszkanie do kupienia cztero pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 146.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie, sprzedaż, Śródmieście, Centrum.
Unikalny, zachowany kompleks przedwojennych kamienic, zlokalizowany malowniczo na warszawskiej skarpie w sąsiedztwie Krakowskiego Przedmieścia i Starego Miasta.
W jednej z tych kamienic mamy do zaoferowania atrakcyjne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 146 m2. Już wchodząc na klatkę schodową doznajemy wrażenia cofnięcia czasu – znajdujemy się w klimacie budownictwa lat 30. XX w.
Szerokie wygodne schody prowadzą nas na I piętro do starannie odnowionego, przestronnego apartamentu, w którym dominują duże pomieszczenia: salon 34 m2,
dwie sypialnie po 24 m2 i gabinet 15 m2. Kuchnia z jadalnią ma 18 m2, a przedpokój 20 m2. Są jeszcze dwie łazienki po ok. 5 m2. Mieszkanie ma dwa balkony odpowiednio 10 i 5 m2. Pod budynkiem znajdują się boksy garażowe.
W tej kamienicy na parterze można dodatkowo kupić równie starannie wykończone przy użyciu najlepszych materiałów, mieszkanie dwupokojowe o pow. 45 m2. Mieszkanie posiada dwa wejścia, dwa niezależne systemy alarmowe. Jest możliwość podzielenia go na dwa lokale po 82 m2 i 64 m2.

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.