Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe blok w miejscowości Kraków o powierzchni 34.50m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka!!! 215 000 !!! DWUPOKOJOWE !!!

Zapraszamy Państwa do obejrzenia dwupokojowego mieszkania położonego na osiedlu Jagiellońskim w Nowej Hucie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 34,5 m2. Składa się z dwóch pokoi o powierzchni około 16 i 8 m2; kuchni o powierzchni około 3,5 m2; oraz łazienki z WC o powierzchni około 2,5 m2. Mieszkanie w stanie dobrym. W pokojach na podłodze panele (w mniejszym) i wykładzina PCV (w większym). W łazience i kuchni na podłodze terakota na ścianach flizy. Okna wymienione na PCV, o ekspozycji południowej. Dobre naturalne oświetleni mieszkania ułatwiają drzwi balkonowe. Czynsz wynosi około 250 zł. Istnieje możliwość podłączenia szybkiego Internetu, TV kablowej oraz telefonu.

Na osiedlu znajduję się przedszkole, szkoły, liczne sklepy, place zabaw, przychodnia, apteka. Bardzo dobry dojazd od pozostałych rejonów Krakowa zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe.

Numer licencji Pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa – 230. Kontakt w sprawie oferty: tel. 609 600 101 !!! Zapraszamy do oglądania !!! Więcej ofert na WWW.TARA.NET.PL !!! Zawsze aktualne oferty !!!

!!! 215 000 !!! DWUPOKOJOWE !!! Typ budynku: blok mieszkalny
Informacje dodatkowe: ;autobus;;tramwaj;;plac zabaw;

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz