Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 63.13m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie, sprzedaż, Mokotów, Górny Mokotów. DLA CENIĄCYCH CISZĘ I SPOKÓJ, A JEDNOCZEŚNIE SZYBKIE I ŁATWE POŁĄCZENIE Z CENTRUM – SŁONECZNE dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w 3 piętrowym budynku zarządzanym przez wspólnotę. Odnowiona klatka schodowa, trzy mieszkania na pietrze.
W obydwu pokojach o kształtach prostokątów: 27 m2 (zach) i 16 m2 (wsch) wycyklinowany parkiet dębowy, nowe okna PCV i grzejniki, na ścianach tynk w bardzo dobrym stanie. Kuchnia 10 m2 (wsch) – glazura i terakota nowego typu, zabudowa kuchenna „pod wymiar” w bardzo dobrym stanie zostaje w cenie. Łazienka razem z WC 4 m2 – glazura i terakota nowego typu. Przedpokój 6 m2 – parkiet dębowy, w zabudowie szafy starszego typu ( można wstawić lustrzane drzwi) i pawlacz. WYSOKOŚĆ WSZYSTKICH POMIESZCZEŃ – 3 M. Mieszkanie po remoncie – DO WPROWADZENIA SIĘ PO ODŚWIEŻENIU. Piwnica ok. 8 m2 z oknem.
IDEALNA LOKALIZACJA !!! przy maleńkiej „ślepej” uliczce. CISZA, A DO STACJI METRA RACŁAWICKA 3 minuty pieszo. Przystanki autobusowe, osiedlowe sklepiki i TEATR KWADRAT w zasięgu 2 minut drogi. POLE MOKOTOWSKIE I SGH – 4 – 5 MINUT PIESZO.

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.