Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 65.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie znajduje się w zielonej części Ochoty. Na wprost znajduje się park z placami zabaw i boiskami do gry w kosza. Bardzo dobre miejsce na poranny jogging, spacery. Zimą można podziwiać srebrne korony drzew, a latem opalać się na zielonej trawie.
Niecałe 50m od mieszkania znajduje się przedszkole a nieopodal zespół szkół.
Na terenie osiedla działa prężna spółdzielnia, która dba w 100% o osiedle. Do mieszkania prowadzi podwójny domofon, a osiedle jest zamknięte i ogrodzone dzięki czemu teren jest bezpieczny i mimo to że mieszkanie znajduje się ba wysokim parterze nie trzeba się o nie martwić podczas długich wakacji.Dodatkowym zabezpieczeniem są rolety antywłamaniowe.
Mieszkanie jest dwustronne (północno- południowe). Ogród zimowy 35m2 wychodzi na południe, na wewnętrzną cześć osiedla. Latem można jeść na nim swobodnie śniadania

Mieszkanie jest odnowione. Pomalowano ściany i wycyklinowano drewniane podłogi( drewno egzotyczne).
Do mieszkania prowadzi duży 14m2 hall, z którego można się dostać do każdego z pomieszczeń. Widna sypialnia 11m2, z której można się swobodnie dostać na ogród zimowy. Duża łazienka wygodnie urządzana. Na końcu hallu znajduje się duży widny salon połączony z zabudowaną kuchnią 30m2.
Dzięki działalności spółdzielni czynsz nie jest wysoki i wynosi 407 zł przy 4 osobach. Czynsz zawiera opłaty za wodę, ogrzewanie i ochronę.
Mieszkanie nie posiada miejsca garażowego,ale można je wynająć od spółdzielni za 200zł.

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.