Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe w miejscowości Wrocław o powierzchni 42.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Wroclaw Kloda
Ładne mieszkanie własnosciowe z założoną KWw doskonałej lokalizacji -bliskie oklice / Grabiszyńska / Stalowa – druga linia ( cicho )—położone jest w atrakcyjnej okolicy.Składa się z 2 pokoi, 18 i 12 m2 przedpokoju 3,5 m2 kuchni w zabudowie 4,5 m3 (widnai ) oraz łazienki.3,5 m2 razem z WC Znajduje się na parterze / w 4 piętrowym budynku ( obecnie dobiegają końca prace -ocieplanie elewacji. ) .Mieszkanie ma 42m2 i jest powiększone o część balkonową 4m2 ( czyli razem jest 46 m2 pow. użytkowej ).Ma bardzo ładny widok z okna.W pobliżu znajdują się ogródki działkowe.Blisko komunikacja miejska linie 4,5,11,134,128.Mieszkanie jest w pełni rozkładowe….zadbane nie wymagajace nakładów… czynsz ok 320 zł…wszystkie media miejskie .Cena ofertowa 285 000 zł….Dobra OFERTA do uzgodnień.!!..polecamy –wszystko obrazuja zdjecia i dane opisowe mieszkania ..Bardzo zadbane mieszkanie w SUPER Lokalizacji…do zamieszkania bez nakładów.
Atrakcyjna Oferta…!!…do zamieszkania do komfortowego bez nakładów
Uwaga.!!!..pomagamy korzystnie uzyskać i wybrać kredyt do 100% wartości nabywanej nieruchomości ponieważ współpracujemy z wieloma bankami ( obniżone marże ) i instytucjami finansowymi.
Zapewniamy profesjonalnie kompleksową bezpieczną obsługę całej transakcji kupna-sprzedaży–również w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.
Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny
ApartDom—Osoba kontaktowa – prowadzący ofertę = Bogdan tel. 883 351 065 biuro 071 794 74 39 Całkowita oferta naszego biura -Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.apartdom.net

Tags: , , ,

Dodaj komentarz