Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 61.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie na osiedlu Centar, o powierzchni 61,56 m2, jest 3 – pokojowe.
Pokoje: dzienny 22,1 m2 oraz sypialnia 16,7 m2 (pokój dzienny aktualnie jest podzielony na pokój dziecinny 6 m2 i salon 16,1 m2, możliwość ponownego scalenia po usunięciu ścianek gipsowo-kartonowych). 
Kuchnia otwarta 11,7 m2.
Łazienka + WC: 4,8 m2.
Korytarz: 6,8 m2.
Loggia: 2 m2. 

Na podłodze w pokojach panele, w kuchni i korytarzu terakota. W łazience glazura i terakota. Okna PCV. Meble kuchenne na zamówienie – stan bardzo dobry. Szafa wnękowa w przedpokoju. Mieszkanie ciepłe i słoneczne, okna na wschód i południe, wychodzą na ciche zadrzewione podwórze osiedlowe.

W cenę mieszkania wliczone jest miejsce parkingowe na poziomie 0 w zadaszonym parkingu naziemnym.

Osiedle strzeżone (całodobowa ochrona, system kamer przemysłowych, domofon do bramy wejściowej, klatki oraz bezpośrednio na piętrze z korytarza przy windach). W obrębie osiedla bardzo duże i zadbane podwórze wewnętrzne zamknięte dla samochodów, drzewa, krzewy, zadbane trawniki, ławki, plac zabaw dla dzieci.

Bardzo dobry punkt komunikacyjny (ok. 50 m do przystanków autobusowych z bezpośrednim połączeniem do centrum lub metra), planowana stacja 2 linii metra. 

Bliskość terenów zielonych (Park Bródnowski, Las Bródnowski) i rekreacyjnych (baseny, ścieżki rowerowe, korty tenisowe, kino). Blisko do Tesco i CH Targówek, w bezpośredniej okolicy liczne sklepy i punkty usługowe, przedszkola i szkoły, niedaleko jest też bazar.

KONTAKT: 600 – 995 – 469 grandh@op.pl www.grandh.pl

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.