Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe blok w miejscowości Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 60.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Grodzisk_Mazowiecki Grabowiec

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim, na osiedlu Kopernika, o powierzchni 60m2, składające się z dwóch mniejszych pokoi ( 7,5m2 i 9,5m2) oraz dużego pokoju (25m2), widnej, oddzielnej kuchni (8m2) z zabudową kuchenną, łazienki (2,5m2), WC (1m2) i przedpokoju (6,5m2).

Balkon typu loggia o powierzchni 5m2. Mieszkanie można wyremontować. Okna drewniane, raczej do wymiany. Lokal posiada:  telefon stacjonarny, TV kablową (możliwa z internetem). Czynsz: 380zł (3 osoby) + opłaty licznikowe za wodę wg zużycia. W okresie zimowym należy doliczyć centralne (średnio ok 40-60 zł). Na podłodze w pokojach, przedpokoju i kuchni – PCV, w pozostałych pomieszczeniach-terakota. Elektryczność rozliczana z indywidualnych liczników.

W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkola, hala sportowa, przychodnia, Kościół, bank, park. Do dworca PKP i przystanku WKD ok.10 min. pieszo , do PKS – 5 min. pieszo, ok. 10 min. na pieszo do centrum miasta.

POLECAM. Mieszkanie godne polecenia  ze względu na cenę jak również na miłe sąsiedztwo i okolicę.

 

CENA: 296 000 PLN

 

Kupujący płacą u NAS tylko 0,5% PROWIZJI

Prowizja obejmuje organizacyjno-prawne koszty obsługi transakcji. Zajmiemy się zgromadzeniem oraz weryfikacją dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy notarialnej. Pośrednik osobiście uczestniczy w prezentacji nieruchomości oraz pomaga w negocjacjach.

KONTAKT:

Agent prowadzący:  Agata Florczak

Tel.  889-626-997

e-mail:  agata.florczak@gajmar-nieruchomosci.pl

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz