Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 68.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68m2 i wysokości 3,6m. Do każdego z pomieszczeń wchodzi się z przestronnego holu. Okna wychodzą na stronę północno-zachodnią, dzięki czemu w mieszkaniu cały dzień jest słonecznie W mieszkaniu są dwie zabudowane garderoby z lustrami. Istnieje możliwość zbudowania antresoli. Aneks kuchenny posiada barek (z możliwością dalszej rozbudowy), jest zabudowany i wyposażony w wysokiej klasy energooszczędną kuchnię elektryczną firmy Amica. Łazienka i toaleta są w pełni wyposażone w biały montaż.
Do mieszkania przylega teren zielony, na którym znajduje się trawnik z wyłącznością użytkowania. Na długości całego mieszkania posadzone są cyprysy i berberysy oddzielające mieszkanie od osiedlowych alejek. Wszystkie okna są typu balkonowego i umożliwiają bezpośrednie wyjście na trawnik.
Do mieszkania przynależą miejsce postojowe w garażu podziemnym /DODATKOWO PŁATNE/ oraz wynajęte od Wspólnoty pomieszczenie gospodarcze.
Osiedle jest bezpieczne – zamknięte, strzeżone i monitorowane, z nowym, bogato wyposażonym placem zabaw dla dzieci, położone w dzielnicy Tarchomin na osiedlu „Ustronie Wiślane” w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym – w pobliżu pętli autobusowej oraz planowanej trasy torów tramwajowych mających połączyć od 2011 r. Tarchomin z Metro Młociny! Obecnie dojazd do Metro Marymont bezpośrednim autobusem zajmuje ok. 15 min.
BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz