Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe w miejscowości Michałowice o powierzchni 59.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Michalowice Jurcz Mieszkanie na kameralnym osiedlu, 8 km na północ od Krakowa w strefie aglomeracyjnej m.Krakowa, z bardzo dobrym, bezkolizyjnym dojazdem do skrzyżowania ulic Opolskiej z 29 Listopada w 10 minut.Mieszkanie posiada oddzielne wejście, w jednym budynku tylko 2 mieszkania.Cały teren osiedla ogrodzony z bramą na pilota, domofon, miejsca postojowe w cenie.
Mieszkania na wysokim parterze i piętrze składają się : z pokoju dziennego z widnym aneksem kuchennym, 2 sypialni, i łazienki.Ogrzewanie podłogowe.Całe osiedle posiada własną oczyszczalnię biologiczną ( mieszkańcy nie płacą za ścieki). Mieszkania na parterze mają tarasy na piętrze balkony.Mieszkania na piętrze mają własne klatki schodowe, na parterze zadaszenia przed wejściem.
TERMIN DO ZAMIESZKANIA KONIEC PAŹDZIERNIKA 2010r.
W miejscowości:szkoła,przedszkole,zabytkowy kościół,liczne sklepy,przystanki autobusowe i busów.Wokół osiedla sady i zabudowania jednorodzinne.Znakomite miejsce do odpoczynku po pracy,raj dla dzieci.Przewidywany czynsz wraz z funduszem remontowym to 80zł/mc.
Stan deweloperski – biały montaż.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz