Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe w miejscowości Piastów o powierzchni 57.99m2

Mieszkanie na sprzedaz Piastow SosnowkaDo sprzedania trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, na drugim piętrze, w Piastowie.

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (16 + 6 m2), dwóch pokojów (13 i 12 m2), łazienki (5 m2), wc (1 m2), przedpokoju (6 m2) i loggi (3 m2). W kuchni bardzo ładne i zadbane meble w zabudowie wraz ze sprzętem AGD. Z salonu można wyjść na loggię, z której jest widok na wewnętrzne, dostępne wyłącznie dla mieszkańców, patio. Całe mieszkanie jest bardzo zadbane – w pokojach gładź gipsowa, w łazience i wc z dbałością położono terakotę i glazurę, natomiast w przedpokoju znajdują się płytki gresowe. Gospodarze wygospodarowali także miejsce na wygodną szafę w zabudowie. W mieszkaniu zadbano o rozprowadzenie sieci teleinformatycznej (TV, internet) do każdego pokoju.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w monitorowanym garażu podziemnym. Możliwe jest również korzystanie z dodatkowego miejsca parkingowego na terenie garażu podziemnego. Czynsz, wraz z zaliczkami na zimną i ciepłą wodę oraz c.o., przy trzech zameldowanych osobach, wynosi 530 zł.

Atutem mieszkania jest jego doskonała lokalizacja oraz funkcjonalne i estetyczne wykończenie wnętrz. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się bank, sklep i restauracja, w 2 minuty dojdziemy do przystanku ZTM, w 3 minuty do przystanku PKP/SKM, szkoły podstawowej, do lekarza czy na plac zabaw.

Doskonałe mieszkanie w dobrej cenie na drugim piętrze, polecam szczególnie dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi. /MAZOWIECKIE/pruszkowski/Piastów/Piastów

Tags: , , ,

Dodaj komentarz