Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 69.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie rozkładowe, składa się salonu 22m2 z wyjściem na balkon 2m2, oddzielnej, widnej kuchni 8m2 z prześwitem na salon, co tworzy bardzo funkcjonalną i praktyczną część dzienną. Dużym atutem mieszkania jest rewelacyjny, bezpośredni widok na Jezioro Gocławskie, które obecnie jest modernizowane. W niedalekiej przyszłości będzie idealnym miejscem na spędzanie wolnego czasu (ścieżki spacerowe, rowerowe, plac zabaw, kawiarnia, itp….).
Przestronny korytarz z miejscem na 2 szafy, wc, łazienka z wanną i pralką oraz dwie sypialnie 12 i 10m2 (mniejsza z szafą garderobianą).

Mieszkanie po remoncie, swieże i zadbane. Nowe okna plastikowe, na podłogach w pokojach panele drewniane; w łazience, wc i korytarzu terakota. Antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Winda. Trzy lokale na piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica oraz funkcjonalne pomieszczenie na piętrze (3,7m2).

Budynek administrowany przez Spółdzielnię Gocław Lotnisko, zrealizowany w 1994 roku w technologii rama H. Niedawno były wymieniane piony wodne.

Osiedle z bogatą infrastrukturą handlowo-usługową oraz doskonałą komunikacją z centrum miasta. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Praga-Południe

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.