Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 75.80m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowTrzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie jest dwustronne i ustawne. Pokój dzienny jest połączony z aneksem kuchennym – powierzchnia łączna 22,3m2 z widokiem na stronę zachodnią. Po drugiej stronie mamy dwa pokoje 14m2 i 13m2. Łazienka o pow. 4,8m2 oraz oddzielne wc 2,2m2.

W cenie mieszkania jest miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Inwestycja Wiślane Ogrody to kompleks ekskluzywnych budynków usytuowanych w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów Mierzei Wiślanej. Bliskie sąsiedztwo parku Kępa Potocka oraz Rezerwatu Przyrody Las Bielański stwarza wymarzone warunki rekreacyjno-wypoczynkowe dla amatorów spacerów i wycieczek rowerowych. Bliskość rzeki daje niepowtarzalną perspektywę na rozległe, zielone tereny nadwiślańskie.

Doskonale rozwinięta infrastruktura miejska okolicy (przedszkola, szkoły, sklepy, ośrodki sportowe) w połączeniu z doskonałą komunikacją z Centrum czyni Osiedle idealnym dla każdej rodziny a jednocześnie pozwala szybko i łatwo załatwić bieżące sprawy. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Żoliborz

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.