Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 76.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie stanowiące połowę domu na Starych Bielanach. Położone w spokojnej, cichej okolicy, przy ulicy z gazowymi latarniami.
Bliskie sąsiedztwo terenów AWF, Kępy Potockiej i Lasku Bielańskiego czyni to miejsce doskonałą lokalizacją do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Szybką komunikację z Centrum zapewniają zarówno środki naziemne (tramwaj, autobus) jak i metro.
W okolicy dużo sklepów, przedszkole, szkoła.
Budynek na przestrzeni ostatnich kilku lat został generalnie wyremontowany: ocieplona elewacja i fundamenty, nowe pokrycie dachowe i obróbki dekarskie, odświeżone piwnice i klatka schodowa.
Woda i centralne ogrzewanie miejskie, Gaz, Stolarka okienna PCV.
Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2006 roku, nadano mu obecny wygląd, wymieniono instalacje wodną, elektryczną, gazową, położono instalację alarmową i TV Sat.
Okna PCV z roletami, na podłodze klepka dębowa, przygotowane miejsce na kominek w salonie. Zabudowa kuchenna pod wymiar, nowoczesne AGD,
Do mieszkania przynależy zwyczajowo miejsce parkingowe na terenie posesji oraz 3 piwnice – 17m2, 5,5m2 oraz 3,5 m2
Zakup tej nieruchomości daje 50% udziału we wszystkich częściach wspólnych budynku oraz w gruncie WŁASNOŚCIOWYM o powierzchni 386 m2 .
Dlatego mieszkanie jest bez czynszowe .
Ogród użytkowany wspólnie
Istnieje możliwość nadbudowy (podniesienie strychu) dzięki czemu można uzyskać do 45m2 dodatkowej powierzchni
Powierzchnie:
Część dzienna (Salon z kuchnią) 36 m2
Korytarz 6,78 m2
Łazienka 6,90 m2
Pomieszczenie gospodarcze 1,7 m2
Sypialnia 14,9 m2
Pokój dziecięcy/gabinet 9,8 m2
Łącznie 76m2
Balkon 5,5 m2
Mieszkanie oraz budynek o unikalnym klimacie i wysokim standardzie wykończenia Zapraszam do oglądania. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Bielany

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.