Mieszkanie do nabycia dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 52.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowWEN Shiraz to z pewnością jedna z najciekawszych ofert komfortowego osiedla zlokalizowanego na Bemowie, zaprojektowana w tonie nowoczesnej, oryginalnej architektury.
Wkomponowane w nowoczesną architekturę zielone dziedzińce i place zabaw dla dzieci to doskonałe miejsce do relaksu. Jednocześnie EWEN Shiraz, jako jedno z niewielu osiedli na Bemowie oferuje swoim przyszłym mieszkańcom całkowity komfort i poczucie bezpieczeństwa, zapewniając osiedlu całodobową ochronę i ograniczony dostęp dla osób z zewnątrz.
W każdym budynku powstały specjalne sale dla gości. Dla wygody mieszkańców wjazd do garażu podziemnego zaprojektowano bezpośrednio z ulicy, eliminując tym samym hałas samochodów i zapach spalin wewnątrz osiedla.

Mieszkanie posiada duże drewniane okna zapewniające optymalne oświetlenie oraz przestronny balkon. Obok mieszkania znajduje się pomieszczenie gospodarcze. istnieje możliwość podłączenia do internetu, telewizji kablowej.

Mieszkanie znajduje się w stanie deweloperskim. Dzięki dużym oknom mieszkanie jest bardzo widne. Zarówno z pokoju dziennego jak i sypialni można wydostać się na spory balkon. Kuchnia połączona jest z salonem, ale można ją swobodnie oddzielić od reszty pokoju.
Mieszkanie jest przestronne i wygodnie rozplanowane.

Pomieszczenie gospodarcze oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania. /

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.