Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 68.64m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow
!!BEZ PROWIZJI!! WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!!!
Ładne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe.
Pokoje o pow.31,64 m2 (loggia 5,55m2), 13,61m2 oraz 8,22. Kuchnia w aneksie. Łazienka 4,5m2, WC 1,41m2. Hall 9,49m2. Ekspozycja okien –zach-płd.
Osiedle położone jest w rejonie Ratusza Gminy Białołęka oraz budowanej Trasy Mostu Północnego. Na ogrodzonym, monitorowanym oraz strzeżonym całodobowo terenie znajdują się trzy budynki 5-kondygnacyjne. Od strony głównej ulicy usytuowany jest budynek z lokalami handlowo-usługowymi, który stanowi ekran dla pozostałej części osiedla, zapewniając komfort i wygodę mieszkańcom.
Wszystkie mieszkania posiadają balkony, loggie lub trasy. Mieszkania na parterze położone od strony południowej posiadają wydzielone ogródki dostępne jedynie dla mieszkańców lokali na parterze. W jednej kondygnacji podziemnej zlokalizowane są miejsca garażowe.
W bliskim sąsiedztwie osiedla zlokalizowane są min.: sklepy, punkty gastronomiczne, stacje benzynowe, publiczne przedszkole, Liceum Ogólnokształcące i publiczne gimnazjum. Nieco dalej znajdują się Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej i Centra Handlowe.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska płatne są dodatkowo.

Inwestycja oddana do użytkowania. Mieszkania gotowe do odbioru!

!!!W inwestycji oferujemy również inne mieszkania oraz lokale użytkowe!!! 3 POKOJE W BUDYNKU O WYSOKIM STANDARDZIE.

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.