Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 77.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowDo sprzedaży mieszkanie o powierzchni 77m2, 3 pokoje + kuchnia, łazienka, przestronny hol, pokój gospodarczy. Wykończone, świeżo odmalowane (marzec 2011) z pełnym umeblowaniem, aranżacja architektoniczna, gotowe do wprowadzenia.
Mieszkanie rozkładowe: pokój dzienny z oknami na południowy-zachód, sypialnie z oknami na wschód. Pierwotny rozkład mieszkania częściowo zmieniono dzięki czemu zyskało na przestrzeni. Salon połączono z weranda (łącznie ok. 23 m2), w której znajduje się kącik do pracy. Kuchnia została częściowo otwarta na salon a częściowo oddzielona od niego ścianką z czerwonych cegieł. Kuchnia wyposażona w sprzęty AGD (piekarnik, zmywarkę, lodówkę, płytę grzewczą Bosch). Przy kuchni znajduje się praktyczny schowek z pralką. Mieszkanie posiada podział na części- dzienna i sypialna. W części sypialnej znajdują się dwa pokoje. Jeden o pow. ponad 11 m2 z zabudową gabinetową z litego drewna-obecnie zaaranżowany na sypialnie dziecka, drugi ok. 10 m2. Łazienka z kabiną prysznicową (metraż łazienki umożliwia wstawienie wanny). Na podłodze w mieszkaniu panele wysokiej jakości, drzwi z litego drewna. Mieszkanie przytulne, a jednocześnie eleganckie, dominują w nim cieple barwy podkreślone różnorodnymi efektami oświetleniowymi.Kontakt: 784 403 584 grandh@op.pl www.grandh.pl

Istnieje mozliwosc dokupienia miejsca postojowego pod budynkiem w atrakcyjnej cenie 14 tys.zł.Do stacji metra około 150m.

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.