Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe blok w miejscowości Kraków o powierzchni 64.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

W samym sercu Krakowa, obok zabytkowego Wawelu. Lokalizacja zapewnia dostęp do biznesu, kultury i rozrywek Krakowa. Inwestycja "Angel Plaza" otrzymała prestiżową nagrodę Central & Eastern European Real Estate Quality Award 2007 w kategorii Residential Development (osiedle mieszkaniowe).

Mieszkając w Angel Plaza będzie można zadbać o ciało i ducha, zachować kondycję i wewnętrzną harmonię, co zapewnia nieograniczony dostęp do luksusowego centrum rekreacji, na który składa się klub fitness z siłownią (z której rozciąga się widok na pełne zieleni patio wraz z ogrodem oraz Wawel), sauny i jacuzzi. W Angel Plaza znajdują się dwa 200-metrowe hole wejściowe, każdy z całodobowymi recepcjami oraz cichobieżne windy. Powierzchnia całkowita 64m2, obejmująca salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę, garderobę oraz przedpokój. Na szczególną uwagę zasługuje wysokość apartamentu, która wynosi ponad 4m, co umożliwia wykonanie antresoli.

Standard wykończenia: okna z egzotycznego drewna w kolorze naturalnym, drzwi wejściowe antywłamaniowe o odporności ogniowej, lakierowane, instalacje: telefoniczna, sygnalizacji pożaru, komputerowa, domofon, RTV, sygnalizacji włamania i napadu, telewizji dozorowej. Własna kotłownia gazowa w budynku, urządzenia grzewczo-chłodzące w każdym pokoju oraz elektryczne ogrzewanie podłogowe w łazience oraz grzejnik łazienkowy. Do apartamentu przylega ogród o powierzchni 10,5m2. W cenę wliczone miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Jest możliwe pokierowanie wykończeniem mieszkania pod indywidualne wskazówki nabywającego i z jego środków.


Kontakt: 12/269-50-15

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz