Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 53.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najspokojniejszych części Gocławia, na osiedlu niskich budynków przy ulicach Mikołajczyka i Okulickiego.

O 3 minuty drogi spacerem oddalone jest CH Promenada – idealne miejsce na zakupy wszelkiego rodzaju oraz na niedzielne wyjście do kina.
Pod względem komunikacji z innymi częściami miasta lokalizacji tej nie można nic zarzucić. 14 linii autobusowych wychodzących z Gocławia zapewnia sprawny dojazd do każdego zakątku miasta. Samochodem podróżuje się równie przyjemnie, dodatkową wygodą jest naziemne miejsce postojowe przed budynkiem.

W okolicy funkcjonuje basen Wodnik, jesienią zakończyła się rewitalizacja Parku nad Balatonem, otoczenia malowniczego jeziora, które służy mieszkańcom Gocławia jako idealne miejsce do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.
Budynek jest w bardzo dobrym stanie, mieszkanie w jeszcze lepszym;)

W 2005 i 2008 roku przeszło gruntowny remont – właściciele zafundowali sobie nową kuchnię, odnowili przestronną łazienkę, wyremontowali pokoje oraz zainstalowali elegancką szafę wnękową w przedpokoju. Całość sprawia bardzo pozytywne wrażenie, mieszkanie jest bardzo przytulne i ma wyjątkowo funkcjonalny rozkład!

Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.