Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Wrocław o powierzchni 41.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Wroclaw Kloda
Bardzo ładne mieszkanie, w stanie deweloperskim do białego montażu i podłóg, starannie wykończone. Zamknięte osiedle, zagospodarowane, enklawa ciszy i spokoju praktycznie w centrum miasta. Budynek wykonany z bloczków komórkowych, docieplony co jest gwarancją niskich kosztów eksploatacyjnych. Mieszkanie opomiarowane ( liczniki ciepła). Lekkie ściany działowe pozwalają na korektę podziału pomieszczeń według własnej aranżacji.
Świetna lokalizacja, perfekcyjny dostęp do komunikacji miejskiej praktycznie w każdym kierunku. Niewiele jest takich miejsc w centrum gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się spokojem, ciszą, sprawną komunikacją, piękną architekturą osiedla.
Nowoczesna, duża winda z poziomu garażu. Klatki schodowe duże i przestronne w ciepłych pastelowych kolorach.
Do każdego mieszkania możliwość zakupu miejsca postojowego w podziemnym garażu w cenie 25 000 brutto oraz komórki lokatorskiej w cenie 3000 zł/m2 ( komórki od 2 do 4 m2).

ZAKUP ZWOLNIONY Z OPŁATY PROWIZJI DLA BIURA Z GWARANCJĄ CENY DEWELOPERA.

BARDZO ATRAKCYJNA OFERTA KREDYTOWA BANKU. PROWIZJA 0% I OBNIŻONA MARŻA BANKU!!!!!! Nasi partnerzy pozwolą szybko i komfortowo przejść przez procedury kredytowe. Bardzo dobre warunki Nordea Bank, Deutsche Bank, ING oraz domy kredytowe Notus i Money Ekspert.
Wszystkie oferty nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, maja jedynie charakter informacyjny.

Szczegółowe informacje w biurze .

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.apartdom.net

Serdecznie polecam . Andrzej 071 794 74 39 / 600 569 064

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.