Mieszkanie do sprzedania pięcio pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 168.47m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowW CENIE WYPOSAŻENIE I DWA MIEJSCA GARAŻOWE.
3-poziomowe mieszkanie na Bemowie (rejon Górce) na zamkniętym, chronionym i monitorowanym osiedlu z 1999 roku, u zbiegu ulic Powstańców Śląskich i Gen. T. Pełczyńskiego, w odległości 400 m od ulicy Górczewskiej.
Mieszkanie posiada 2 poziomy o powierzchni ok. 70 m2 każdy oraz zaadaptowany na cele mieszkalne strych o powierzchni całkowitej ok. 60 m2 (użytkowej 26,37 m2).
Idealny stan i mnóstwo oryginalnie zaaranżowanej przestrzeni na powierzchni ponad 200 m2 (po podłodze), w tym użytkowej – 168,47 m2.
I POZIOM – salon (z balkonem) o powierzchni 23,5 m2, gabinet o powierzchni 10 m2 wraz z tarasem, kuchnia (zabudowa AGD marki „Whirlpool”) z jadalnią o powierzchni 20,6 m2, hall o powierzchni 17,5 m2, łazienka (z prysznicem) o powierzchni 2,8 m2 oraz praktyczny schowek pod schodami (1,5 m2).
II POZIOM – 3 sypialnie (w tym dwie z balkonami) o powierzchniach 10,7 m2, 12,2 m2 i 18,4 m2, garderoba o powierzchni 9,8 m2, WC o powierzchni 3 m2 oraz pokój kąpielowy o powierzchni 8 m2 z obszerną kabiną prysznicową z hydromasażem, z funkcją sauny, jacuzzi i wanny; korytarz – o powierzchni 6,5 m2.
III POZIOM to przestronne widne poddasze pełniące funkcję rekreacyjną wyposażone w bar i WC. Sufit poddasza pokrywają rustykalne belki stropowe. Wzdłuż najdłuższej ściany zaprojektowane zostały w dwóch poziomach niezwykle pojemne drewniane schowki. Powierzchnia całkowita całego poddasza wynosi ok. 60 m2.
Każdy z balkonów, ma powierzchnię ok. 6 m2; taras – 7 m2.
Klatka schodowa oraz korytarz na II poziomie wyłożone zostały korkiem.
Schody – dębowe.
Podłoga: w pokojach – parkiet jesionowy; w hallu, kuchni oraz łazienkach i WC – terakota. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe. Okna (z PCV) wychodzą na wschód i zachód.
Cena – na życzenie – obejmuje meble (z wyjątkiem jednego kompletu wypoczynkowego).
Cena bez garaży : 945000 zł.
Na czynsz w wysokości 1000 zł składa się: fundusz remontowy, ogrzewanie, woda, TV kablowa i śmieci.
Mieszkanie jest ciche. Blok oddzielony jest ekranem dźwiękochłonnym od ul. Powstańców Śląskich.
Doskonała propozycja dla licznej rodziny.

Bliskie sąsiedztwo dużych centrów handlowych Wola Park i Tesco oraz sklepu Media Markt, Lidl i Żabka. 300 metrów do Poczty. W bezpośrednim sąsiedztwie – szkoły, przychodnie, banki, restauracje, bary oraz rozmaite punkty usługowe.
Linie autobusowe i tramwajowe. Osiedle leży także na szlaku projektowanej II linii warszawskiego metra. Tereny rekreacyjne: las (Park Leśny Bemowo, Park Moczydło, Lasek na Kole).

WYJĄTKOWO ATRAKCYJNA OFERTA. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Bemowo

Tags: , , ,

Dodaj komentarz