Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 62.90m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowGRATKA mieszkaniowa na Ursynowie!! Przytulne mieszkanie położone jest w bardzo atrakcyjnej okolicy, blisko metra – między dwiema stacjami: Ursynów i Stokłosy. Po drugiej stronie ulicy dwa supermarkety, bardzo blisko do żłobka i przedszkola oraz okolicznych restauracji. Blok położony jest przy parku Jana Pawła II. Krótkim spacerem można dojść również do parku Kozłowskiego, który jest prawdziwym rajem dla dorosłych i dzieci.

Budynek z 1978 r. po modernizacji (ocieplony i odnowiony). Dach został wyremontowany w zeszłym roku. Zostały ocieplone blacha również stropodachy, co zapewnia ciepło zima, a chłód latem. W pobliżu przy ul. Surowieckiego również parking strzeżony, w którym można wynająć bądź wykupić (15 tys. zł) miejsce postojowe.

Na prezentowane mieszkanie składają się 3 pokoje, kuchnia i łazienka z WC. Mieszkanie ma nietypowy rozkład, ponieważ wejście do dużej sypialni jest z salonu, co można zmienić. Na podłogach we wszystkich pokojach położony jest parkiet, natomiast w kuchni, łazience i WC jest terakota. Okna w salonie i kuchni wychodzą na stronę pd-wschodnią, natomiast sypialnie są od strony pn-zachodniej. Kuchnia w zabudowie, w glazurze i terakocie. Łazienka z wygodna wanną. Mieszkanie stwarza duże możliwości aranżacyjne. W przedpokoju stoją 2 duże szafy wnękowe.

Zapraszam serdecznie, Magdalena Sawczuk, 533-300-914 czynsz na 3 osoby

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz