Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 70.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowBardzo ładne rozkładowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z ogródkiem w niskim budynku na strzeżonym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego.

Pokój dzienny o pow. 27 m jest półotwarty na kuchnię o pow. 8 m, z ekspozycją okien na południe i na wschód. Z salonu wychodzi się na duży taras o pow. 20 m. Taras zagospodarowany jest trawnikiem oraz ozdobnymi roślinami.

Mieszkania z zielonymi tarasami należą do najbardziej poszukiwanych na tym osiedlu, stwarzają okazję do urzeczywistnienia własnych pomysłów na wygląd i pielęgnację swojego ogrodu, do którego można wychodzić w kapciach lub na bosaka.

Kuchnia częściowo otwarta na salon posiada własne duże okno wychodzące na taras. Wyposażona jest w zabudowę kuchenną robioną na zamówienie.

Pozostałą część mieszkania tworzą dwie ustawne sypialnie 10 m i 12 m (każda z nich z dwoma oknami), ponadto łazienka 5m z wanną oraz oddzielne wc.

Mieszkanie cechuje funkcjonalny rozkład, jest bardzo jasne i przestronne i sprawia wrażenie większego niż w rzeczywistości.

Miejsce postojowe w postaci zamykanego garażu pod budynkiem w dodatkowej kwocie 30.000 zł. Boks garażowy jest wystarczającej wielkości, aby doskonale spełniał również funkcje piwnicy.

Czysta i zadbana klatka schodowa. Teren osiedla całodobowo strzeżony i monitorowany.

Mieszkanie położone jest w samym środku osiedla, w jego najbardziej wyciszonej i kameralnej części.

W najbliższym otoczeniu bogata infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, apteka, restauracje, salon kosmetyczny, stomatolog, weterynarz, przedszkole, szkoła, kościół. W odległościach do 1 km od osiedla centra handlowe: Blue City, Carrefour Reduta, Decathlon, Leclerc, Castorama, Macro Cash and Carry, nowe centrum meblowe Black Red White

Największym jednak atutem jest znajdujący się po sąsiedzku Park Szczęśliwicki, który wraz z całorocznym stokiem narciarskim, zjeżdżalnią, odkrytym basenem, placami zabaw i pozostałą infrastrukturą rekreacyjno-sportową stwarza idealne warunki do spacerów i aktywnego wypoczynku tak dla dorosłych, jak i dzieci.

Znakomita oferta, warta polecenia!

Zapraszamy! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ochota

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.