Mieszkanie do zakupu cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 112.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowWyjątkowy apartament, który stanowi rzadko spotykane połączenie wygody i prestiżu związanego z mieszkaniem w samym sercu miasta z ciszą, spokojem i pięknym zielonym otoczeniem okolicznych parków. Jednocześnie w tej unikalnej inwestycji sporadycznie pojawiają się na rynku czteropokojowe apartamenty położone na wyższych kondygnacjach.
Apartament oferowany jest do sprzedaży w stanie deweloperskim miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką. Apartament został rozplanowany w przemyślany sposób i sprawia wrażenie bardzo widnego i przestronnego. Część dzienna składa się z salonu o pow. 24,7 m2 częściowo połączonego z kuchnią (15,3m2). Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na duży ponad jedenastometrowy balkon, z którego można podziwiać panoramę Warszawy z Pałacem Kultury. Okna części dziennej wychodzą na dwie strony: na stare drzewa znajdujące się w parku SGGW i w kierunku centrum. Na stronę parku wychodzą również okna jednej z sypialni (13,2m2). Okna pozostałych dwóch sypialni ( 13 i 16,8m2) skierowane są na centrum Warszawy. W apartamencie zaprojektowano dwie łazienki, toaletę gościnną i dużą garderobę znajdującą przy wejściu. Położenie na czwartym piętrze powoduje, że widok ze wszystkich okien apartamentu jest rozległy i obejmuje korony drzew.
Budynek, w którym znajduje się apartament odznacza się stonowaną elegancją, przez co doskonale harmonizuje z zabudową Starego Mokotowa, zapewniając jednocześnie mieszkańcom wygodę i bezpieczeństwo. Na uwagę zasługuje fakt, że działka, na której znajduje się budynek, leży na obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Park SGGW, na który wychodzą okna części dziennej i jednej z sypialni stanowi chroniony zespół przyrodniczo-krajobrazowy, natomiast leżące po przeciwnej stronie ulicy Bruna osiedle zostało uznane za strefę ochrony dóbr kultury współczesnej, gdzie zabronione jest lokalizowanie obiektów dysharmonizujących.
Obszar Starego Mokotowa wyróżnia się doskonale rozwiniętą infrastrukturą. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się szkoła podstawowa. W okolicy bez trudu można znaleźć przedszkola, szkoły, sklepy, banki, restauracje. Mokotów obfituje również w parki. Najbliższy położony jest tuż za oknami, nieco dalej znajdują się bardzo lubiane Pola Mokotowskie. Na uwagę zasługuje również znakomity dostęp do komunikacji miejskiej: metra, autobusów, tramwai. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów/Mokotów

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.