Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 54.80m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie, sprzedaż, Mokotów, Stegny.
Dwupokojowe mieszkanie o pow. 55 m2. Bardzo ciche, z dużym tarasem i ogródkiem, z widokiem na patio. Zlokalizowane w nowym, monitorowanym i strzeżonym kompleksie budynków – ul. Bonifacego i Sobieskiego (Egejska).
Dobry punkt komunikacyjny – blisko metra Wilanowska i Służew. W okolicy: żłobek, przedszkola, szkoły, place zabaw, poczta, sklepy, ścieżki rowerowe m. in. w kierunku Powsina, Sadyba Best Mall. Zielona i spokojna okolica.

Kameralny budynek 5-piętrowy z garażem podziemnym, przystosowany dla osób niepełnosprawnych (pochylnia + windy, szerokie klatki) z 2006 roku. Dwie windy, poruszające się od poziomu garaży podziemnych do najwyższej kondygnacji. Patio bez przejścia, tylko z dojściem do klatek. Patio w stosunku do otaczającego terenu na wysokości ok. 2,5 m, ładnie zagospodarowane krzewami i drzewkami; wykończenie – panele drewniane, terakota, glazura.

Rozkładowe i funkcjonalne – 2 ładne pokoje o powierzchni 21.4 m2 i 12.2 m2 (szafa w zabudowie), oddzielna kuchnia – 8.6 m2 z dużym oknem i zabudową, 6 m2 łazienka razem z WC oraz funkcjonalny przedpokój o powierzchni 6.6 m2 z szafą w zabudowie. Dobrze doświetlone pomieszczenia – ładne, duże drewniane okna; w dużym pokoju duże podwójne okno balkonowe. Drzwi do mieszkania antywłamaniowe, podobnie jak wszystkie okna. Do mieszkania przynależy taras o powierzchni 28.7 m2 (na całej długości mieszkania), w całości wyłożony gresem + zagospodarowany 36.1 m2 ogródek. Miejsca parkingowe pod blokiem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Do dyspozycji ogródek 36m2

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.