Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 32.10m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 32,1m2 usytuowane jest na Tragówku, w dzielnicy willowej. W cenie mieszkania jest jego wyposażenie oraz  własne miejsce parkingowe przed budynkiem.

Mieszkanie jest dwupokojowe. Składa się z:

*salonu połączonego z aneksem kuchennym – 17,2m2 – na podłodze mozaika,

*sypialni  – 5,4m2

*przedpokój – 3,7m2 – z szafą wnękową, na podłodze terrakota

*łazienki z wc 

Mieszkanie jest jednostronne. Okna salonu i sypialni wychodzą na ogromny wewnętrzny teren zieleni dostępny wyłącznie dla mieszkańców.  Dodtakowym atutem jest możliwość adaptacji ogródka, który znajduje się pod oknami mieszkania.  Istnieje możliwość wynajęcia garażu pod budynkiem. Mieszkanie jest po remoncie – nadaje się do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Mieszkanie jest położone jest na wysokim parterze (odpowiednik pierwszego piętra). Budynek położony jest na nowoczesnym, zamknięte osiedlu, które powstało na przełomie kilku ostatnich lat. Na osiedlu znajdują się sklepy spożywcze, fryzjer, przychodnia, stomatolog, gabinety kosmetyczne, apteka. Niedaleko znajduje się  Mc Donalds, Centrum Handlowe M1, IKEA, Real. Ponadto jest dogodna komunikacja miejska. Średnio co 7 minut jest autobus w stronę centrum. Około 10-15 minut zajmuje jazda autobusem do mającej powstać w przyszłym roku stacji metra Dworzec Wileński, a 20 minut do istniejącej już stacji Ratusz-Arsenał na Placu Bankowym. W pobliżu park, plac zabaw, przedszkola, szkoła podstawowa.

 

KONTAKT: 784 – 403 – 584 grandh@op.pl www.grandh.pl

 

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.